Sport a wellness

SOUČÁSTÍ PENZIONU

Bazén

  • Venkovní bazén je v provozu obvykle od června do září. Velikost bazénu je 7 x 3,3 x 1,5 m. Bazén je situován hned u penzionu, vedle dětského hřiště. Pro rodiče jsou k dispozici lehátka se slunečníky, pro děti skluzavka.

Víceúčelové hřiště

  • Venkovní víceúčelové hřiště je ideální pro volejbal, nohejbal, malou kopanou, nebo třeba badminton. Vybavení pro hru je k zapůjčení.

Pingpongové stoly

  • Dva stoly pro ping pong jsou situovány vedle hřiště. Vybavení pro hru je k zapůjčení.

Sauna s možností masáží

  • Součástí penzionu je sauna. Objednávky jsou možné po dohodě na místě. Cena – 100Kč/osoba/hodina. Provoz sauny při minimálním zájmu 3 osob.

Pro děti

Děti jsou u nás vítány. Nejenom, že u nás mohou zlobit, jak se jim/vám zlíbí, ale mají zde velkou možnost vyžití. V létě je pro děti ideálním místem bazén se skluzavkou, přilehlé pískoviště, nebo dřevěný hrad, houpačky a prolézačky. Součástí penzionu je uzavřená louka ideální pro běhání, skákání a podobně. Děti si mohou hrát s míčem, soft tenis, badminton a další hry určené pro víceúčelové hřiště. V případě nepříznivého počasí je k dispozici společenský prostor, který je možno uzpůsobit dětským potřebám.